• Płyn przeciwko obgryzaniu przedmiotów przez konie

Odkryj doskonałe rozwiązanie dla ochrony przedmiotów przed gryzieniem przez konie dzięki naszemu płynowi przeciwko obgryzaniu. Zapewnia trwałą ochronę barierkom, drewnianym elementom boksów, derkom, ubraniom i innym przedmiotom narażonym na zniszczenie przez zwierzęta.

14.99
opak. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
InPost Kurier 9.9
Paczkomaty InPost 15.53
Kurier InPost 16.8
Kurier DPD 16.9
Kurier InPost (Pobranie) 19.4
Paczkomaty InPost (Pobranie) 19.9
InPost Kurier (pobranie) 20.9
DPD Kurier 21.83
Kurier DPD (Pobranie) 21.9
DHL Kurier 24.55
DPD Kurier (pobranie) 26.52
DHL Kurier (pobranie) 28.49
Dostępność 3 opak.
Waga 0.1 kg

Zamówienie telefoniczne: 690 443 032

Zostaw telefon

Odkryj doskonałe rozwiązanie dla ochrony przedmiotów przed gryzieniem przez konie dzięki naszemu płynowi przeciwko obgryzaniu. Nasz preparat to idealne rozwiązanie dla zapewnienia ochrony barierkom, drewnianym elementom boksów, derkom, ubraniom i innym przedmiotom narażonym na zniszczenie przez zwierzęta.

Skuteczna ochrona

Płyn zapobiega gryzieniu przez konie, chroniąc przedmioty przed zniszczeniem. Jest nieszkodliwy zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, co pozwala na spokojne korzystanie z ochronionych przedmiotów.

Płyn przeciwko obgryzaniu przedmiotów przez konie

Długotrwałe działanie

Preparat pozostaje aktywny przez wiele dni po aplikacji, zapewniając trwałą ochronę przed gryzieniem. Może zostać łatwo usunięty poprzez umycie chronionego przedmiotu, co umożliwia zachowanie czystości i estetyki.

Praktyczne opakowanie

Butelka z rozpylaczem o pojemności 100 ml sprawia, że aplikacja preparatu jest łatwa i wygodna, pozwalając na szybką ochronę przedmiotów przed zniszczeniem.

Uwaga dotycząca smaku

Ze względu na charakterystyczny, nieprzyjemny smak preparatu, należy unikać kontaktu z jedzeniem, co dodatkowo zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem.

Daj swoim przedmiotom najlepszą ochronę, jaką zasługują, wybierając nasz płyn przeciwko obgryzaniu przez konie - ochrona, na którą możesz liczyć, dla zachowania ich stanu przez długie lata.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.